Vēstule no “Mieram tuvu” (2020_03_18)

Lūgsim Dievu! 

Tajās dienās Azarijs stāvēdams lūdza Dievu šādiem vārdiem un, atdarījis savu muti, sacīja uguns liesmu vidū: “[Dievs,] lūdzu, neatstāj mūs pavisam sava vārda dēļ un neatsauc savu derību! Un nenovērs no mums savu žēlsirdību! [..] Un tagad mēs Tev sekojam no visas sirds un bīstamies Tevis, un meklējam Tavu vaigu. Nepamet mūs kaunā, bet rīkojies ar mums savā laipnībā un saskaņā ar savu lielo žēlsirdību! Un izglāb mūs ar saviem brīnumu darbiem un dari, Kungs, godu savam vārdam!” (sal. pravieša Daniēla grāmata 3, 25.43) Vienosimies lūgšanā! Lūgsim Dievu, lai Viņš “rīkojas ar mums savā laipnībā un saskaņā ar savu lielo žēlsirdību” un lai “izglābj mūs ar saviem brīnumu darbiem”, un “dara godu savam vārdam”.
Lūgsim, lai mūs neskar briesmīgākais no vīrusiem, kas var pārņemt cilvēka sirdi un kas ir izmisums un cilvēcības zaudēšana. Lai Dievs mūs no tā pasargā! Lūgsim Dieva žēlsirdību mums pašiem, mūsu zemei un mūsu mīļajiem; pieminēsim visus, kurus vissmagāk ir skārusi jaunā slimība, un visus, kuri strādā pie tā, lai slimība tiktu kontrolēta un lai cietēji saņemtu palīdzību. Lūgsim un ticēsim!

Atbalstu lūdz arī “Mieram tuvu”

Ir taisnība vārdiem, ka šajā sarežģītajā laikā vairāk cilvēku bankrotēs nekā nomirs. Tas attiecas uz visiem mazajiem rūpaliem, un tāds ir arī “Mieram tuvu”. Dīkstāves laiks diemžēl var būt liktenīgs daudziem mazajiem… Kopīgiem spēkiem nosargāsim “Mieram tuvu”!
Kā?

– “Mieram tuvu” grāmatiņas arī šomēnes būs aizvestas uz jūsu dievnamu. Lūdzu, sazinieties ar savu draudzi un uzziniet, kad dievnams ir atvērts un kad tajā ir pieejams grāmatu galds.

– “Mieram tuvu” var abonēt un saņemt savās mājās.

Lielisks piedāvājums

Īpaši mudinām izmēģināt elektronisko formātu. Arī mēs veram vaļā savus dārgumu apcirkņus un piedāvājam īpašu akciju: abonējot “Mieram Tuvu” elektronisko versiju, saņemiet lielisku dāvanu – marta “e-Mieram tuvu”, kā arī trīs brīnišķīgas e-grāmatas: Avilas Terēze “Dzīve”, Niks Vujačičs “Dzīve bez robežām”, kā arī Renē Ležēns “Robērs Šūmanis, Eiropas tēvs”. Abonēt “Mieram Tuvu” e-versiju var šeit (trešā un ceturtā tabula).

Nosargāsim “Mieram tuvu Solidaritātes fondu”

Šajā saspringtajā laikā Dieva Vārda stiprinājums jo īpaši ir nepieciešams tiem, kas atrodas dažādās krīzes situācijās slimnīcās, vientulībā, apcietinājumā utt. Lūdzam atbalstīt “Mieram tuvu Solidaritātes fondu”, lai var turpināties bezmaksas grāmatiņu dāvināšana tiem, kam klājas grūtāk nekā mums. Par Solidaritātes fondu un iespējām tam palīdzēt – šeit.
Kopā – ar Dievu un citam ar citu – mums viss izdosies!

Vienmēr jūsu,
Mieram tuvu, Dieva Vārds katrai dienai