Pa Dieva pēdām… (2021_11_07)

M

 

Visuma skaistums. Radītās pasaules kārtību un harmoniju nosaka radību dažādība un attiecības, kas pastāv starp tām. Cilvēks pakāpeniski atklāj šīs attiecības kā dabas likumus, kuri zinātniekos izraisa sajūsmu. Radības skaistums atspoguļo Radītāja bezgalīgo skaistumu. Tam jāiedveš cilvēka prātā un gribā cieņa un padevība. KBK 341


Bildi lielākā izmērā var atvērt, uzklikšķinot uz tās.


 

 

Mīlestības krāsa

 

Debesu Tēvs, paldies Tev par rudens bagātību! Un te es nedomāju vienīgi par krāsām, bet arī par saturu, pārdomām par dzīvi, dzīves jēgu, par nāves robežu, par mūžīgo dzīvi. Šķiet, ka viss mirst, nokalst, beidzas… Bet tas nav vienīgais, nav galvenais. Mēs atceramies sv. Terēzes no Bērna Jēzus un Vissvētākā Vaiga teikto: “Es nemirstu, es ieeju dzīvē!” Tādējādi arī rudens, kā arī dažādi dzīves pārbaudījumi, grūtības, “miršana” var uzdot jautājumu: vai arī es ieeju dzīvē, dzīves pilnībā?

Un šīs mazās lapiņas mani mudina par to mazliet padomāt un lūgties, lai mana sirds un citu cilvēku sirdis dzīves rudens apstākļos iegūtu vairāk un vairāk mīlestības krāsu! Kaut viss apkārt mirst, beidzas, tomēr svarīgākais jautājums ir, vai es neatkarīgi no tā, vai pat pateicoties tam, meklēju, kā ieiet Mīlestībā?

Nāc, Svētais Gars, un palīdzi atrasties ar šādu sirds stāju jebkuros (pat pandēmijas) dzīves apstākļos! Ieved mūs dziļāk Jēzus Sirdī. Viņš dzīvo un valda mūžīgi mūžam. Amen.


Fotobilde tapa: 2021.10.15.

Autors: pr. Pāvils Kamola 

Vieta: Madonas pilsētai tuvākie meži 

 


 

Tas, kas Viņā neredzams, un Viņa mūžīgais spēks, un dievība no pasaules radīšanas ir ar prātu saskatāmi Viņa darbos…Rom 1, 20